Ö ÖZSAN POLYESTER Z Ana Sayfa Tekne modelleri Polyester ürünler Projeler Galeri Tekne tamiri İletişim GEBZE / KOCAELİ  TEL: 0532 057 93 40  Mail : ihsanoz334@gmail.com
TEKNE TAMİRİ İÇİN GEREKEN UYGULAMALAR  * Teknleriniz de oluşan kazalardan dolayı veya aşınmalardan dolayı gereken tadilat ve bakımlar. tarafımızdan istenildiği taktirde teknenizi yerinde inceleyip yaptığımız expertiz sonucu detaylı uygulamayı sizlerele paylaşıp yapılacak işin üzerinde detaylı çalışma ve fiyatlandırma sonucu müşterimizi teklif mektubu ile bilgilendirilir. onay alındıktan hemen sonra yerinde veya imalat hanede çalışmaya başlanır. * teknenizde tamir harici dolap - dinlence - flybridge - yakıt ve su tankı - açık tekneye kabin - konsol - oturma grubu - masa - wc - mutfak - kabin içi yatak gibi sonradan eklenmesi gereken her türlü işleriniz projelendirilip yapılır. UYGULAMALI TADİLAT İŞLERİMİZİN AÇIKLAMASI :  POLYESTER - JELKOT - AHŞAP - BOYA  TAMİRİ YAPILIR.
POLYESTER TAMİRİ ÖRNEKLERİ
JELKOT TAMİRİ ÖRNEKLERİ
BOYA TAMİRİ ÖRNEKLERİ
POLİSAJ UYGULAMA ÖRNEKLERİ
AHŞAP TAMİRİ ÖRNEKLERİ
Tekne kazalarında yara alan bölge polyester tadilat sonunda eski haline getirilir. tadilat yapılan bölgede herhangi bir iz kalmaz tadilat işlemi küçük yaralarda yerinde büyük çapta yaralarda iş yerimizde yapılır.
Tekneler zaman zaman iskele veya yanda ki teknelere sürtünmeden dolayı gövdede çizikler oluşur. bu çizikleri teknenin ana malzemesi olan jekotla dolgu uygulanır ve zımpara plisajla işlem sonlandırılır. teknenin bulunduğu yerde uygulama yapılır.
Teknelerde  genelde boya aşınmaları veya çok askimiş polyester teknelerde boya gerekir. senelik su altında ki alana zehirli uygulanır. zehirli uygulama işlemrini yerinde çekek sahasında yapılır. gövde boyası yine çekek sahasında yada işyerimizde yapmaktayız.
Polyester teknelerin gövdesi jelkot tur bu yüzden 2 sene de bir gövdenin polisajla parlatılıp güneşten yanan jelkotun eski haline getirilmesi gerekir .bu polisaj işlemini yerinde  veya çekek yerinde uygulama yapıyoruz. polisaj işlem sonrası ilk günki halini alır.
ahşap ve ya polyester teknelerde çürümüş olan ahşaplar mantarlaşır. değişmek gerektiğinde lokal tadilat yapmaktayız. ve tekne de sonradan eklenmesi istenilen ek kabin , dinlence,mutfak , dolap, masa, vs gibi işlemleri projelendirip imalatını yapmaktayız.
0532 057 93 40 Tekne tamiri